Динамо U-15 та U-17

У ДЮФЛУ (U-17) динамівця відзначено індивідуальною нагородою

Після завершення фінальної частини ДЮФЛУ (U-17), переможцем якої стали динамівці Києва, організатори турніру відзначили цінними нагородами найкращих гравців у різних номінаціях.

«Динамо» U-17 – Чемпіон ДЮФЛУ сезону 2016/2017!

Обігравши у півфіналі «Шахтар» із рахунком 5:0, у вирішальному поєдинку за звання чемпіона «Динамо» U-17 знову зустрілося з львівським «УФК-Карпати».

ДЮФЛУ U-17. Сьогодні фінал: «Динамо» - «УФК-Карпати» (ТРАНСЛЯЦІЯ)

2 липня о 19:00 у місті Ужгород на стадіоні «Автомобіліст» відбудеться фінальний поєдинок Дитячо-юнацької футбольної ліги України U-17 (футболісти 2000 року народження), в якому зустрінуться «Динамо» (Київ) та «УФК-Карпати» (Львів).

Олександр СИТНИК: «Налаштовували хлопців, аби з перших хвилин вони пресингували суперника»

Старший тренер «Динамо» (U-15) Олександр Ситник оцінив гру своїх підопічних у матчі 1/2 фіналу чемпіонату ДЮФЛУ проти «Дніпра» (1:0):

Єгор ГЛУШАЧ: «Не вистачає спортивної злості, аби забивати більше»

Півзахисник «Динамо» (U-15) Єгор Глушач прокоментував переможний півфінальний поєдинок проти «Дніпра»:

ДЮФЛУ (U-15). 1/2 фіналу. «Динамо» – «Дніпро» – 1:0

У рамках півфіналу чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги України (ДЮФЛУ) серед команд U-15 київське «Динамо» переграло однолітків із «Дніпра».

Вадим МАЩЕНКО та Олександр ВОЙТЮК про перемогу над «Шахтарем» 5:0

Флангові півзахисники «Динамо» U-17 Вадим Мащенко, який записав до свого активу перший забитий м'яч в півфінальному поєдинку з «гірниками», та Олександр Войтюк, який уже не в першому матчі освіжає гру та загострює атаки, розповіли, як команді вдалося досягти перемоги у півфіналі.

Олексій ДРОЦЕНКО: «На полі було видно єдину команду, єдину сім'ю»

Старший тренер динамівської команди U-17 Олексій Дроценко прокоментував перемогу з великим рахунком над донецьким «Шахтарем» (5:0):

ДЮФЛУ (U-17). Фінальний турнір. Півфінал. «Шахтар» – «Динамо» – 0:5

У півфінальному матчі вирішальної стадії ДЮФЛ вікової категорії U-17 київське «Динамо» зустрічалося з донецьким «Шахтарем».

ДЮФЛУ U-17, 1/2 фіналу. Трансляція матчу «Динамо» - «Шахтар»

Сьогодні в півфінальному матчі найстаршої вікової групи ДЮФЛУ зустрінуться непримиренні суперники і головні претенденти на перемогу в турнірі - «Динамо» та «Шахтар».